KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13803069
nr 1380 3069
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad SC, Daterad -62, "Norra Bohuslän", 32x32, yttermått inklusive ram: 35x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:55:44
100 kr
300 kr